Job Sef de sala

Adaugat pe 23-04-2017
  • Job ID: ILLU1917
  • Oras:
    Bucuresti
  • Tip job: Full Time
  • Salariu net (anual): 32.000-35.000 LEI
  • Posturi disponibile: 1
  • Nivel cariera: Manager/Executive Position
    Mid-Level/Peste 3 Ani Experienta
Trimite mai departe:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone
Job Activ

Candidatul ideal

  • Deţine calificare profesională în meseria de ospătar/ sef de sala
  • Cunoaşte limba engleză – nivel mediu/ avansat
  • Abilităţi foarte bune de relaţionare şi comunicare cu clienţii
  • Persoană amabilă, cu atitudine pozitivă şi disponibilă la un program de lucru flexibil
  • Experienţă pe post de minimum 1 an
  • Permis conducere: nu este nevoie

Responsabilitati

  • Supervizează activitatea din cadrul restaurantului asigurând servicii de cea mai bună calitate
  • Prezinta meniul si recomanda preparate si bauturi
  • Asigura respectarea ritmului servirii, adaptat nevoilor clientilor
  • Anticipeaza si urmareste buna desfasurare a servirii
  • Oferă suport permanent managerului de restaurant
  • Menţine legătura cu departamentul de Bucatarie
  • Soluţionează eficient cererile clienţilor
  • Organizeaza personalul din subordine

Beneficii

  • TIPS

Descriere angajator

Hotel 4* Romania

Se lauda cu una din celei mai bune echipe din industria ospitalităţii, cu oameni profesionişti, într-un mediu stabil, în continuă dezvoltare care îţi oferă numeroase satisfacţii profesionale. Cu o vechime de peste 10 ani în industria ospitalieră,cele 3 hoteluril din cadrul lanutului reprezintă o opţiune excelentă pentru cei care aleg Bucureştiul ca destinaţie turistică sau pentru afaceri.

Aplica la acest job