Job Ospatar

Adaugat pe 23-04-2017
  • Job ID: ILLU1915
  • Oras:
    Constanta
  • Tip job: Full Time
  • Salariu net (anual): 22.000-24.000 LEI
  • Posturi disponibile: 2
  • Nivel cariera: Fara studii superioare / Necalificat
    Student
    Entry-level (pana in 3 ani experianta)
    Mid-level (peste 3 ani experienta)
Trimite mai departe:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone
Job Activ

Candidatul ideal

  • Persoane sociabile, aspect placut, minim experienta in servirea bauturilor, perioada nedeterminata, full time, program flexibil stabilit de comun acord, salariu motivant si procent bacsis.
  • Permis conducere: nu este nevoie

Responsabilitati

  • Servirea clientilor la mese

Beneficii

  • TIPS

Descriere angajator

Pub cu Terasa Romania

Bar/pub rock, cu scena pentru concerte si terasa vara.

Atmosfera, mancarea buna si bauturile la preturi accesibile reusesc sa destinda clientii seara de seara, motiv pentru care acestia revin mereu cu placere.

Aplica la acest job