Job Manager Vanzari

Adaugat pe 23-06-2018
  • Job ID: ILLU1929
  • Oras:
    Constanta
  • Tip job: Full Time
  • Salariu net (anual): 40.000-50.000 LEI
  • Posturi disponibile: 1
  • Nivel cariera: Manager/Executive Position
    Mid-Level/Peste 3 Ani Experienta
Trimite mai departe:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone
Job Activ

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate;
  • Minim 3 ani experiență relevantă în domeniu;
  • Cunoștințe solide de vânzări;
  • Cunoașterea pieței de turism constituie un avantaj;
  • Excelente abilități de negociere, organizare și orientare către client;
  • Excelente abilități de comunicare scris/oral;
  • Motivație și flexibilitate, atitudine pozitivă și inițiativă;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat;
  • Permis conducere: categoria B

Responsabilitati

  • Crearea și coordonarea echipei de vânzări.
  • Echipa de vânzări se va concentra pe condo-uri, apartamente în sistem de proprietate periodică.
  • Crearea unui sistem de incentivare pentru angajați;
  • Gândirea și implementarea unei strategii de formare a unei echipe de vânzări la nivel național;Participarea la târguri și expoziții pentru vânzare;
  • Menținerea relațiilor cu agențiile imobiliare.

Beneficii

  • Bonusuri din vanzari

Descriere angajator

Hotel 3* Romania
Hotel deschis în anul 2015. Pune la dispoziție turiștilor 540 de camere, un amfiteatru de vară, 4 piscine pentru adulți și copii, plajă privată și spațiu verde.

Aplica la acest job