Job Manager Pensiune

Adaugat pe 08-04-2018
  • Job ID: ILLU1919
  • Oras:
    Predeal
  • Tip job: Full Time
  • Salariu net (anual): 35.000-40.000 LEI
  • Posturi disponibile: 1
  • Nivel cariera: Manager/Executive Position
    Mid-Level/Peste 3 Ani Experienta
Trimite mai departe:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone
Job Activ

Candidatul ideal

  • Disponibil la relocare in Delta Dunarii;
  • Minim 2 ani experienta pe un post similar;
  • Cunostinte avansate de limba engleza;
  • Abilitati de planificare, organizare, conducere si control a activitatii;
  • Aptitudini de a urmari sarcini si obiective multiple;
  • Usurinta in comunicarea verbala;
  • Abilitati de relationare interpersonala;
  • Spirit de echipa, implicare, initiativa si rigurozitate;
  • Atentie la detalii;
  • Rapiditate in executarea sarcinilor de serviciu;
  • Permis conducere: categoria B

Responsabilitati

  • Vanzarea serviciilor de cazare, restaurant si organizare evenimente
  • Gestionarea, aprovizionarea si organizarea evenimentelor si urmarirea cheltuielilor
  • Relatiile cu Clientii
  • Administrarea pensiunii
  • Managementul echipei
  • Deschis sa se deplaseze pentru intalniri si prezentari in Bucuresti si alte orase

Beneficii

  • 30% din profitul lunar al pensiunii

Descriere angajator

Pensiune 3* Romania
Locatia emana o atmosfera intima si calda oferind oaspetilor mereu servicii pentru care doresc sa se reintoarca cu drag. Serviciile noastre sunt complete oferind cazare in camere spatioase, un restaurant cu bucatarie fina asiatica si tradionala romaneasca si sala de evenimente. Dotarile sunt specifice unei Pensiuni de 3 stele.
Dorim mentinerea unei atmosfere profesioniste dar cu atitudine calda si primitoare atat intre membrii echipei cat si cu fiecare client care ne calca pragul.

Aplica la acest job