Job Consultant Turism – Sibiu

Adaugat pe 21-08-2017
  • Job ID: ILLU2040
  • Oras:
    Sibiu
  • Tip job: Full Time
  • Salariu net (anual): 25.000-29.000 LEI
  • Posturi disponibile: 2
  • Nivel cariera: Entry-Mid Level
Trimite mai departe:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone
Job Activ

Candidatul ideal

Agentie partenera din Sibiu angajeaza consultanti turism care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

  • studii superioare, de preferat in domeniul turismului, economice sau geografie
  • determinare si motivare prin propriile realizări si orientare spre rezultate de calitate
  • cunostinte excelente de limba ENGLEZA (cunoasterea unei alte limbi de circulatie internationala prezinta un avantaj)
  • abilități de comunicare

Responsabilitati

  • vanzarea de bilete de avion, servicii turistice, sejururi, circuite
  • consilierea clientilor cu privire la serviciile turistice oferite
  • incheierea de contracte cu clientii, emiterea facturilor si a documentelor de calatorie

Beneficii

bonus din vanzari trimestrial

Aplica la acest job