Job Consultant Turism – Parteneri B2B

Adaugat pe 10-02-2018
  • Job ID: ILLU1909
  • Oras:
    Bucuresti
  • Tip job: Full Time
  • Salariu net (anual): motivant + extra beneficii LEI
  • Posturi disponibile: 3
  • Nivel cariera: Entry-level
    Mid-level
Trimite mai departe:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone
Job Activ

Candidatul ideal

  • Studii superioare;
  • Limba engleza nivel avansat;
  • Abilitati de comunicare interpersonala;
  • Atentie distributiva;
  • Ordonat, organizat, planificat;
  • Punctual, onest si corect;
  • Multitasking si respectare a termenelor limita;
  • Bune abilitati operare calculator;

Responsabilitati

  • Candidatul este subordonat Managerului Departamentului de Turism Extern.
  • Preia si opereaza rezervari pentru activitatea B2B.
  • Gestioneaza solicitarile de turism extern prin rezervare, confirmare, facturare si decontare, conform procedurilor interne.
  • Ofera solutii alternative in cazul in care solicitarile nu se confirma intr-o unitate rezervata.

Descriere angajator

Agentie de turism Romania

Touroperator prezent pe piata din Romania si in piata externa,  acreditat IATA, iar principala linie de business este turismul extern.

Aplica la acest job