Job Product Manager – Cluj Napoca

Adaugat pe 04-01-2018
  • Job ID: ILLU2072
  • Oras:
    Cluj-Napoca
  • Tip job: Full Time
  • Salariu net (anual): motivant + extra beneficii LEI
  • Posturi disponibile: 2
  • Nivel cariera: Entry Level
    Mid Level
Trimite mai departe:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone
Job Activ

Candidatul ideal

  • Minim experienta intr-o agentie de turism
  • Limba engleza nivel mediu-avansat
  • Cunostinte PC
  • Atitudine pozitia si cu dorinta de a se dezvolta in cariera

Responsabilitati

  • Corespondenta  cu furnizorii interni si externi
  • Analiza continua a concurentei
  • Cereri de grup catre companiile aeriene si furnizorii locali pentru serviciile la sol
  • Propunerea de noi programe catre superiorul ierarhic

Descriere angajator

Agentie touroperatoare  cu sedii deschise in 7  tari din Europa, de peste 10 ani in Romania,  care si-a format in special un renume de incredere pentru programe tip charter in destinatii din Europa si care are in plan dezvoltarea de noi destinatii in intreaga lume.

Aplica la acest job