Job Bufetier – Lucrator comercial AEROPORT OTOPENI

Adaugat pe 10-06-2018
  • Job ID: ILLU2088
  • Oras:
    Bucuresti
  • Tip job: Full Time
  • Salariu net (anual): motivant + beneficii extra LEI
  • Posturi disponibile: 35
  • Nivel cariera: Entry-Level (< 2 ani)
    Mid-Level (2-5 ani)
Trimite mai departe:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone
Job Activ

Candidatul ideal

• Disponibilitate de lucru in ture inegale (12/24, 24/48)
• Studii liceale sau scoala profesionala;
• Deschis la comunicare si lucru in echipa;
• Sincer si statornic;
• Energic si orientat catre client

Responsabilitati

• Respectarea regulilor de servire;
• Cunoasterea meniului;
• Preluaea si servirea comenzilor;
• Satisfacerea cererilor clientilor prin standardele solicitate de companie;
• Verificarea termenelor de garantie a produselor conform procedurilor;
• Realizarea incasarilor.

Beneficii

• Salariu fix + spor vechime totala in munca + spor de noapte + spor de weekend;
• Tichete de masa, masa calda, tranport, alte facilitiati conform Contractului Colectiv de Munca;
• Bonusuri periodice acordate pentru vanzari;
• Contract de munca pe perioada nedeterminata:
• Garantia corectitudinii contractuale;
• Planuri de dezvoltare profesionala si training;
• Oferim gratuit cursuri de calificare in meseria de ospatar;
• Activitati sociale in cadrul companiei;
• Oportunitatea de a lucra alături de colegi cu experienţă semnificativă în domeniu.

Descriere angajator

Partenerul nostru isi desfasoaora actiivitatea pe Aeroportul International Henri Coanda si asgira servicii de catering la borul aeronavelor si servicii de alimentatie publica pe Terminalul Plecari din AIHCB in mai multe unitati de tip:  fast-food, snack-bar, cafenele si restaurant.

Aplica la acest job