Job Bell Boy (bagajist)

Adaugat pe 28-04-2017
  • Job ID: ILLU1987
  • Oras:
    Bucuresti
  • Tip job: Full Time
  • Salariu net (anual): 20.000-25.000 LEI
  • Posturi disponibile: 1
  • Nivel cariera: Entry Level (pana in 2 ani experienta)
Trimite mai departe:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone
Job Activ

Candidatul ideal

  • abilitati de comunicare
  • cunoasterea limbii engleze
  • constituie avantaj experienta anterioara
  • responsabilitate pentru munca prestata, seriozitate, onestitate

Responsabilitati

  • intampina si ajuta oaspetii la bagaje si ii conduce la camere;
  • prezinta camerele in conformitate cu standardele hotelului;
  • ofera informatii cu privire la serviciile hotelului;
  • efectueaza diverse comisioane.

Descriere angajator

Hotel categorie 4 stele, din Bucuresti, care isi desfasoara activitatea la cele mai inalte standarde in ceea ce priveste serviciile hoteliere, abordarea profesionala a asteptarilor celor care ii pasesc pragul si un promotor al imaginii pozitive catre toti clientii.

Aplica la acest job