Job Manager Agentie Turism

Adaugat pe 03-01-2018
  • Job ID: ILLU1931
  • Oras:
    Bucuresti
  • Tip job: Full Time
  • Salariu net (anual): 32.000-35.000 LEI
  • Posturi disponibile: 1
  • Nivel cariera: Mid-Level/Peste 3 Ani Experienta
    Manager/Executive Position
Trimite mai departe:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone
Job Activ

Candidatul ideal

  • Studii superioare
  • Limba engleza nivel avansat
  • Experienta recenta in departamentul de vanzari al unei agentii de turism
  • Experienta cu produsele turistice si sistemele informatice ale touroperatorilor romani si externi
  • Experienta in vanzari, administrare conturi clienti (rezervari, confirmari, facturare, urmarire plati)
  • Experienta in administrarea si coordonarea activitatii in cadrul agentiei
  • Permis conducere: nu este nevoie

Responsabilitati

  • Coordonarea activitatii in cadrul agentiei, atat administrativ cat si dpdv al personalului angajat
  • Administrare conturi clienti – rezervari, confirmari, facturare, urmarire plati
  • Managementul relatiei cu furnizorii actuali si cu clientii din portofoliu
  • Participarea activa la evenimentele touroperatorilor – Info trip-uri, training-uri, prezentari, etc

Se lucreaza intr-un climat dinamic, ideal dezvoltarii personale, in punctele de lucru ale agentiei situate in galerii comerciale.

Beneficii

  • Bonusuri de performanta

Descriere angajator

Agentie de turism Romania
Agentie de turism care poate gestiona bugete pentru vacante personalizate si de lux, pentru toate destinatiile atat charter cat si pentru plecari individuale. Agentie care la baza produselor oferite stau relatiile cu parteneri furnizori/ prestatori de top din domeniu, fapt ce garanteaza calitatea serviciilor oferite. Pune accent pe satisfacerea clientilor, vine in intampinarea acestora cu personal calificat, tanar si amabil.

Aplica la acest job