Job Consultant Turism (puncte de lucru in galerie comerciala)

Adaugat pe 19-05-2018
  • Job ID: ILLU1958
  • Oras:
    Bucuresti
  • Tip job: Full Time
  • Salariu net (anual): 35.000-37.000 LEI
  • Posturi disponibile: 6
  • Nivel cariera: Mid-Level (peste 3 ani experienta)
Trimite mai departe:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone
Job Activ

Candidatul ideal

Partenerul nostru cu sediul central in Cluj Napoca, deschide doua puncte noi in Bucuresti si angajeaza mai mult consultanti turism cu experienta minim 3 ani in vanzarea de pachete turistice care sa indeplineasca urmatoarele conditii:

  • studii medii sau superioare sau medii
  • cunostinte foarte bune de operare PC
  • cunostinte solide de piata a turismului; cunostinte solide de constructie a pachetelor de servicii specifice
  • abilitati de comunicare si negociere; abilitati empatice in relatia cu clientul
  • limba engleza – nivel avansat

Responsabilitati

  • identifica si intelege nevoile si dorintele clientilor
  • isi insuseste in detaliu programele turistice, serviciile incluse in oferta agentiei
  • mentine relatia cu furnizorii actuali, parteneriatele cu alte agentii, mareste portofoliul mentionat
  • participa, ocazional, la targuri si expozitii
  • consiliere clienti, rezervare / vanzare servicii si programe turistice
  • corespondenta cu clientii si consilierea acestora
  • intocmire documente fiscale si de calatorie, operare in sisteme de rezervari online specifice

Beneficii

Bonusuri din fiecare contract incheiat , acordat din comisionul net al pachetului.

Grila de bonusare se va discuta in cadrul interviului.

Aplica la acest job